Dökümanlar
Giriş
Görüşmelere Nasıl Operatör Atanır?

Birden fazla operatör kullanan ve yoğun bir web siteniz varsa, aynı anda gelen bir çok konuşmaya doğru zamanda cevap verebilmek için, bazı konuşmaları diğer operatörlere atamak isteyebilirsiniz.

Poolany’de bir operatör yeni bir konuşmaya cevap verdiği an konuşma otomatik olarak cevap veren operatöre atanır. Konuşmaya bir operatör atandıktan sonra diğer operatörler bu konuşmayla ilgili yeni mesajlar geldiğinde sesli bildirim almazlar. Ancak bu özellik ayarlar kısmından değiştirilebilir.

Sisteme giriş yaptıktan sonra, sistemde yer alan eski / yeni tüm konuşmaların yer aldığı Tüm konuşmalar butonuna bastıktan sonra, orta menüdeki listeden herhangi bir konuşmayı seçin.

Konuşmada üst menüde sağda yer alan belirtilen yerdeki butona tıklayarak açılan menüden, konuşmayı aktarmak istediğiniz operatörü seçerek bu işlemi tamamlayabilirsiniz.Operatör Aktarma Özelliğini Ne Amaçla Kullanabilirim?Poolany’de websitenize giriş yapan tüm kullanıcıların kaydı tutulur. Üye olanların profil bilgileri, ziyaretçilerin lokasyon ve son ziyaret ettiği sayfalar, konuşmaların sağ tarafındaki menüde listelenecektir.

Sİtenizde verdiğiniz hizmet ya da sattığınız ürünler farklı kategorilerde ise, bu kategorilerde uzmanlaşmış farklı operatörler için konuşmaları atayabilir, kullanıcılarınızın daha hızlı ve iyi hizmet almasını sağlayabilirsiniz.

Kullanıcılarınız ile yaptığınız görüşmelerde, operatörünüz konuşmayı herhangi bir sebep ile farklı bir iş arkadaşına atayabilir.

Eğer kullanıcıları ya da ziyaretçileri belirlediğiniz farklı gruplara ayırdıysanız, operatörlerin belirlenen gruplarla ilgilenmesi için yine aynı atama işlemini yapabilirsiniz.Poolany’i kullandığınız için teşekkürler.HakkımızdaDökümantasyonGiriş