Dökümanlar
Giriş
Operatör Ayarları

Kullanıcı ayarlarım sayfası sitenizde çalışan operatörler ya da sizin kullanacağınız operatör profili için geçerli ayarları içermektedir.

Sisteme giriş yaptıktan sonra sol taraftaki menüden çark simgesini seçerek, ayarlar menüsüne ulaşabilirsiniz.

Ayarlar menüsüne tıklandığında karşınıza çıkan ilk sayfa Kullanıcı ayarlarım kısmıdır. Burada yer alan özellikler web sitenize bağlanan ziyaretçilerin hizmet alacakları operatörler ile ilgili ayarlardırResimde görünen Poolany Test ismi, sisteme kayıt olduğunuzda belirlediğiniz Ad Soyad bilgilerini göstermektedir. İsmini Güncelle butonuna basarak bu ismi istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.Profil Fotoğrafını Güncelle butonuna tıklayarak operatörlerinizin bir resmini ekleyebilir ya da site logonuzu ekleyebilirsiniz.Poolany’de canlı yardım yazılımında sesli bildirimler vardır, bu sesli bildirimler Sesli Bildirim Ayarları kısmından kapatılabilir ya da koşullara bağlanabilir.Yeni Konuşma kısmında, sitenize gelen her yeni kullanıcının yapacağı ilk konuşmayla ilgili bildirim ayarları vardır. Güncelle butonuna tıklayarak bu sesi tamamen kapatabilir, önceden atanmış bir operatör yoksa bildirim gelmesini sağlayabilir ya da bir operatör atansa dahi bildirim almayı tercih edebilirsiniz.

Var olan konuşmaya ait yeni ziyaretçi mesajı kısmında ise, daha önce bir konuşma geçmişi bulunan eski üyelerinizin yeni mesajıyla ilgili bildirim ayarları yer almaktadır, Poolany’de bir kullanıcıya cevap verdiğiniz an otomatik olarak o konuşmaya atanırsınız, bunu daha sonradan değiştirseniz de, bu değişikliği yapmadığınız takdirde atanan kullanıcı her yeni mesajda bildirim almaya devam edecektir. Güncelle butonuna tıklandığında, sadece bana atanan konuşmalardan bildirim gelmesini sağlayabilir, size atanan ya da atanmayan tüm konuşmalardan sesli bildirim alabilir ya da tamamen sessize alabilirsiniz.Ayarları yaptıktan sonra sayfayı yenileyerek güncel ayarlarınız ile sohbet etmeye devam edebilirsiniz.Poolany’i kullandığınız için teşekkürlerHakkımızdaDökümantasyonGiriş