Dökümanlar
Giriş
Ziyaretçi Takibi

Sitenize giren ziyaretçileri takip etmek, girdiği sayfaları görmek siteniz için oldukça karlı olabilir. Poolany’de sitenize giren ve kayıt olan / olmayan tüm ziyaretçileri, gezindiği sayfaları ve yaptığınız geçmiş konuşmaları görüntüleyebilirsiniz.

Ziyaretçilerinizi takip etmek için, sisteme giriş yaptıktan sonra sol menüde yer alan Tüm Ziyaretçiler butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan listede, Poolany entegrasyonu yapıldığından beri sitenizi ziyaret eden ve canlı yardıma yazan tüm kullanıcılar listelenecektirBuradaki liste üzerinde ziyaretçilerin isimleri, sitenin ilk sayfası dışında ziyaret ettiği son sayfalar ve son giriş tarihi görüntülenebilir. Sol üstte yer alan mercek butonuna tıkladığınızda bu ziyaretçiler arasında arama ve filtreleme yapabilirsiniz. Üst menüde yer alan İsim, Url ve Güncelleme Tarihi butonlarına tıklandığında sıralama yapılacaktır.

Listede yer alan herhangi bir kullanıcıya tıklamanız durumunda, bu kullanıcının profili karşınıza gelecektir.

Poolany’de tüm ziyaretçilere özel isimlendirme yapılır, bu ziyaretçiler kayıtlıysa kayıt bilgileri bu ekranda yer alacaktır. Orta menüde, ziyaretçiye sistem tarafından verilen isim, ziyaretçinin gezindiği sayfalar ve son ziyaret zamanı yer almaktadır. Eğer ziyaretçiyi bir kullanıcı grubuna aktardıysanız burada görüntülenecektir. Aktiviteler kısmında ise ziyaretçinin en son yaptığı tüm işlemler listelenmektedir. Sağ taraftaki menüde ise bu ziyaretçiyle yapılmış geçmiş konuşmalar tarihe göre sıralanmaktadır.Poolany’i kullandığınız için teşekkürler.HakkımızdaDökümantasyonGiriş